بعضی اقایون اعلام میکنند که چنانچه جایی دارید که دفینه دارد نیازی نیست انرا در بیاورید ما جای شما را میخریم و بیست یا سی درصد ارزش دفینه را بشما پرداخت میکنیم و بعد با گرفتن مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و برقراری امنیت خودمان با امکانات کامل انرا در میاوریم کافیست شما هزینه دستگاه فوق پیشرفته ما را بدهید ، هزینه دستگاه بین بیست تا پنجاه میلیون تومان ؟؟؟!!!! و بلافاصله پس از تایید محل مبلغ شارژ شما عودت گردیده و مبلغی بین سه تا پنج میلیارد به صورت علی الحساب بشما پرداخت شده و الباقی ظرف چند روز تسویه میگردد .

همیشه طمع انسان مانع از تفکر لازم و ارزیابی درست گردیده و موجب خسارت و زیان سنگین است . هزاران دفینه فقط در تهران و ارتفاعات ان وجود دارد و صدها هزار دفینه در سطح ایران که حاصل هزاران سال کار و زحمت پیشینیان ماست و ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا از این منظر است . حال اگر کسی ادعا دارد که تجهیزات پیشرفته ایی دارد که میتواند وجود هر دفینه ایی را در زیر خاک تعیین نماید و همچنین امکانات و قدرت مالی و پشتیبانی حکومتی ، خوب چه نیازی بشما دارد که بیاید میلیاردها برای یک نقطه و محل دفینه بشما پول بدهد ؟؟؟؟!!!!
هر کجا برود دستگاه بزند میتواند دفینه بیابد و نیازی به پرداخت پول هم ندارد . قطعاً اینان کلاهبرداران حرفه ایی هستند که برای شما دام گسترده اند و در اصطلاح عامه به انان شارژخور میگویند . و جالب است که همیشه پس از خوردن شارژ و زدن یک یا دو دستگاه بی ارزش یک جواب میدهند که اینجا باری نیست . بارها و بارها مردمانی که در دام این شیادان افتاده اند از من راهنمایی خواسته اند که ما به جا و محل خود یقین داریم چگونه و با کمک چه دستگاهی میتوانیم حرفمان را اثبات کنیم و پولمان را پس بگیریم؟؟؟؟!!!! متاسفانه اب رفته به جوی باز نمی گردد و شما به هیچ طریق نمی توانید پولتان را پس بگیرید . تجربه بدترین اموزگار است ، اول می سوزاند و سپس درس میدهد ، دانا کسی است که از تجربیات دیگران درس بگیرد ، نه اینکه خود تجربه کند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 11 =