فلزیاب با تفکیک عالی SPECTRA V3 طلایاب شرکت وایتس

فلزیاب دقیق با تفکیک بسیار عالی که میتواند انواع الیاژ از یک فلز را تشخیص داده و تفکیک نماید با منوی بسیار پیشرفته تمامی اطلاعاتی که شما به آن نیاز دارید بصورت درشت و دارای رنگ زیاد وجود دارد .بهترین فلزیاب ساخت امریکا .

IMG_1172015_146_636

توضیحات محصول

عددهای VDI ایکونها و نمودار طیفها بصورت بزرگ وجوددارد. از کلید زوم برای بزرگ کردن تصویر یا کاهش اطلاعات صفحه نمایش استفاده کنید. میتوانید با رنگهای از قبل تنظیم شده جستجو را انجام دهید و یا برای هر برنامه رنگهای مخصوص به خود را تنظیم نمایید. صفحه های آنالیز و نمودار طیف 3 فرکانس: روشهای جدید برای تفسیر و تعبیر اطلاعات و مشخصات اشیا با استفاده از تمامی داده های بدست آمده از هر فرکانس.
 
آنالیز براساس قدرت و شدت هر فرکانس یک شکلرا نشان میدهد. نمودار طیفهای 3 فرکانس یک نمودار میله ای را برای هرفرکانس نشان میدهد.هدفون صدای طیف وایرلس یا بی سیم :  تنها برای طیف V^3    توسط وایت طراحی شده است. چندین کانال برای انتخاب و ممانعت از گرفتن سیگنال از دیگر طیف های V^3  در منطقه، یا تنظیم دو هدفون برای شنیدن صدا از یک تشخیص دهنده و ردیاب.10 برنامه جدید روشن کردن و شروع جستجو: توسط متخصصین در وایت تنظیم شده است.
 
از بین گزینه های سکه، سکه و جواهرات، اشیای عتیقه،  اکتشاف، نقره قرار گرفته در عمق زیاد،ضایعات و اشیای بی ارزش زیاد، حالت ترکیب شده و سنگهای با ارزش یکی را انتخاب نمایید.
 
3 فرکانس جستجوی مطلوب و بهینه:  عملکرد بیشتر ومشخصات بیشتر اشیا و اهداف با استفاده  از 3 فرکانس مطلوب و بهینه برای انواع بیشتری از اهداف و اشیاء –  22.5 کیلوهرتز برای طلا، 2.5  کیلو هرتز برای نقره، یا 7.5 کیلوهرتز رای استفاده کلی و عادی . جستجوی همزمان در هر 3 برای بهترین مشخصات اهدف و اشیا، یا استفاده از یک فرکانس واحد برای جستجوی عتیقه جات یا جستجو در ساحل.کنترلهای موجود برای تنظیمان آنی و فوری: شما وقتی در حال جستجو هستید تنظیمات در حال اجرا را از بین کنترل های سریع داشبورد ماننددر پایین نمایشگر خود انتخاب کنید.
 
IMG_1172015_144_615
 
این کنترلها برای هریک از برنامه های از پیش تعیین و تنظیم شده بوجود آمده اند.منوی 6 بخشی:  تنظیمات معمول و متداول برای تنظیم کردن سریع و راحت برنامه ریزی شده اند. تمامی تنظیمات تمایز، حساسیت، صدا و تعادل زمین، بعلاوه تعدادی تنظیمات جدید دیگر برای تقویت و بهبود بخشیدن به عملکرد شما حتی در عمق بیشتر، در این بخش قرار دارد. انتقال برنامه وایرلس طیف  V^3 به طیف V^3 : برنامه ها را به صورت وایرلس با طیفهای  V^3 دیگر به اشتراک بگذارید. یک برنامه معمول برای جستجوی خودو انتقال به طیفهای دیگر V^3 بطور همزمان با دو مرحله دیگر ایجاد میشود.کویل جستجوی دارای قطر 10 اینچی: قطر دابل و مضاف 10 اینچی ضد آب برای کارکردن در عمق زیاد ومخصوصاً در زمینهایی که به سختی میتوان در آن جستجو کرد مناسب می باشد.چراغ پشتی  قابل تنظیم: بیست سطح شدت وتراکم متفاوت
 ثبت اطلاعات صاحب آن: نام و اطلاعات تماس خود را با پسوردی خاص ثبت کنید.فیلترهای زمینی قابل انتخاب:  از بین 8 سطح فیلترینگ زمینی متفاوت که از 5 هرتز تا 12.5 هرتز مناسب با مواد معدنی زمین و بخش کویل جستجومی باشد یکی را انتخاب نمایید. تاخیر بهبودی و بازیابی : 200 سرعت مختلف پردازش سیگنالهای مختلف برای انتخاب از بین سرعت کشیدن و عبوردادن دستگاه از منطقه و نیز شرایط جستجو وجود دارد.سیستم اهداف و اشیای خاص 3در3 : بطور سریع و درست منطقه را با سه صفحه اهداف متفاوت جستجو و کنترل نمایید با آغاز کننده کار را شروع نمایید.
IMG_1172015_144_994
 
تمامی نمودار طیفی، تشخیص دهنده و صحههای آنالیز را به کار گیرید.تنظیمات لازم در زمان اجرای کار: کنترل های مستقیم موجود در پایین هر صفحه جستجو را به کار گیرید و در حین جستجو آنرا تنظیم نمایید. طرح صفحه موزون رنگی: طرح تمایز موجود در پایین صصفحه جستجوی نمودار طیفی نمودار میگردد. قرمز:ردشده،  سبز : پذیرفته شده
گزینه های منوی تخصصی:سیستم باتری قابل شارژ      NIMH
عمق مفید کاوش 5/2 متر    
گارانتی 2 سال